Jak si vybrat autobazar na prodej nebo koupi ojetého auta? Máme pro vás tip!

Také řešíte při koupi nebo prodeji automobilu tuto otázku? V dnešní době poznamenané ekonomikou krizí se často sami sebe ptáme, zda investice do auta je tou správnou volbou? Koupit nové, nebo ojeté? V autobazaru nebo v autosalonu? Na všechny tyto otázky se vám v tomto článku pokusíme zodpovědět. U nového auta máte předpoklad, že několik příštích let budete investovat do běžného provozu, ale nemalé částky do záručních prohlídek, které jsou nutné k uznání případné reklamace. Zároveň hodnota vašeho nově pořízeného vozu poklesne v momentě, kdy si ho odvezete od prodejce, o několik desítek tisíc a po 3 letech provozu je vaše investice na cca 50% pořizovací ceny nového vozu. Tuto ztrátu nevyváží ani slibované šrotovné či reklamní triky prodejců nových vozidel, že tato nízká cena je platná při financování leasingovou společností. Vždycky zaplatíte nemalou provizi za reklamní spoty, billboardy a provoz honosných autosalónů, které si prodejci nových vozidel vystavěli.

Takže koupě ojetého vozidla v autobazaru je daleko cenově výhodnější! Ale pozor, je potřeba dodržovat určitá pravidla při jeho výběru.
Pokuď auto prodáváte nebo kupujete, dbejte na velikost autobazaru a renomé jeho značky, viditelnost ze silnice, internetovou prezentaci a zkušeností od známých, kteří zde auto prodali nebo koupili. Vyhnete se tak případným budoucím problémům s prodejem nebo s koupí auta (převod na DI, reklamace, nevyplacený obnos za prodané vozidlo apod.). O kvalitě autobazaru nejvíce napoví statistika prodaných vozů za rok, ale ta je veřejnosti těžko přístupná, a proto uvádím jeden příklad z jižních Čech: Firma AUTOMARKET EURO s.r.o., největší prodejní plocha v Jižních Čechách, prodává přes 1200 ojetých vozů ročně. Kdybych se rozhodoval, kde prodat svůj vůz, určitě bych volil tento autobazar. Mají výbornou internetovou prezentaci s denní aktualizací na www.automarketeuro.cz, moje auto bude inzerováno na všech významných portálech s ojetými vozy v ČR i na Slovensku. Je to největší ze silnice super viditelná prodejní plocha u E55 s ojetými auty v Jižních Čechách ve Veselí nad Lužnicí, kde vyškolený personál nabízí 7 dní v týdnu až 300 vozidel. Toto je můj tip na autobazar, kde bych svůj vůz rychle za co nejvyšší cenu určitě dobře prodal a využil jejich slogany: EVROPSKÉ SLUŽBY ZA ČESKÉ CENY! VAŠE SPOKOJENOST = NAŠE RADOST

Další plus pro ty, kteří chtějí kupovat je, že v autobazaru AUTOMARKET EURO narazíte i na levnější modely. Provozovatelé autobazaru se dle www.automarketeuro.cz totiž soustředí na vozy v cenové hladině od padesáti do tří set tisíc korun a zároveň Vám zajistí LEVNÝ ÚVĚR na financování vámi vybraného vozu.

Dle informací dostupných na internetu se společnost AUTOMARKET EURO stala koncesionářem zn. Martin Motors a Gonow pro Jižní Čechy a v současné době buduje svoji dealerskou síť těchto nových levných automobilových značek, přicházejících na náš trh z Asie. Tyto výsledky a aktivity jsou jasným signálem o profesionálním přístupu a vysoké kvalitě nabízených služeb zákazníkovi. Přeji i Vám, abyste si našli svůj autobazar, jako máte svou „masnu“, a v něm uskutečnili vaše sny a přání za přijatelné peníze. Autobazar AUTOMARKET EURO a jeho akční nabídka: komisní prodej a výkup za nejvyšší možnou cenu.

AUTOBAZAR AUTOMARKET EURO s.r.o.:

Největší prodejní plocha v Jižních Čechách. Až 300 vozidel. EVROPSKÉ SLUŽBY ZA ČESKÉ CENY. Otevřeno 7 dní v týdnu. Výkup a protiúčet za maximální cenu, komisní prodej, VÝHODNÉ BANKOVNÍ ÚVĚRY, bezúvěrová půjčka, možnost zpětného leasingu, sleva na povinném a havarijním pojištění 50 %, garance původu vozu.

Dobrý stav kanalizace zajistí spokojené bydlení

Za jeden z ukazatelů vyspělosti starověkých, ale i moderních civilizací se obvykle považuje rozvinutost kanalizačního systému. Takovouto vymožeností se mohli chlubit například již obyvatelé měst v antickém Řecku či římské říši.

Malovaný kraj

Možná i vy patříte k těm, kterým v současné době plné globalizace začínají chybět vlastní kořeny, tradice a zvyky, které naši vlast, kraje i rodiny odlišovaly a činily je zajímavými. Při cestách do zahraničí postrádáte tradiční kuchyni, na kterou jste se dříve těšili. Všude nacházíte jen fastfoody nabízející hmotu plnou zvýrazňovačů chuti a prázdných kalorií s minimem živin. Časopis Malovaný kraj ctí tradice a pohladí duši.

Údržba zahrady může být opravdovou radostí

Krásná zahrada může mít mnoho tváří a podob. Vždy záleží jen na osobním vkusu jejího majitele. Jisté však je to, že aby zahrada vypadala podle našich představ, vyžaduje to vždy spoustu práce.